Серія Mystery
Настінний світильник серії Mysterа в стилі лофт створює гарний світловий ефект на стінах. Металевий корпус, порошкова фарба може бути в білому або чорному кольорах. Джерело світіння лампа «кулька» G45.
Лампи підбираються індивідуально за бажаною потужністю та спектром світіння.
Вимикач виводиться окремо (як на люстру).
Більше підходить як додаткове, зоноване освітлення. Має гармонійний вигляд на стіні як самостійно, так і в парі (везлі ліжка), і навіть у кількості в довгому коридорі або сходовий марш. Дають змогу втілити в життя будь-які фантазії та ідеї та створити незвичайну світлову композицію.
Їх можна повісити вертикально або горизонтально, на одному рівні або в шаховому порядку.
У серії Mystery бра вирізняються малюнком на плафоні, який робиться за допомогою лазерного різання металу. Стриманим, правильним геометричним формам малюнок, через який ллється світло, надає Містичність і загадковість.
Цей світильник чудово впишеться в інтер'єр вашого будинку, підходить для використання в різних приміщеннях, як-от вітальня, спальня, коридор, передпокій або кабінет, можна використовувати в разі освітлення закладів, як-от кафе, ресторан, спа-салон. Підкреслить індивідуальність сучасного дизайну та додасть приміщенню шарм. Зробить затишну та романтичну зону відпочинку.
Гармонія й елегантність, які є характерними рисами стилю, завжди залишаються актуальними.
Ми гарантуємо якість наших виробів.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Основні | |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 310мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Код товару | 3180 |
| Наявність поворотного механізму | Немає |
| Розмір паковання | 30х14х10см |
| Розміри кріпильної платформи | 60х30мм |
| Серія | Mystery |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Світильник настінний |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 034 ₴






