Настінний металевий світильник у сучасному стилі знайде своє місце в будь-якому куточку будинку. Завдяки простим формам і природним матеріалам, таке бра настінне прекрасно підійде для спальні, вітальні, коридору або кабінету.
Білий колір настінного світильника може стати акцентом інтер'єру, водночас не забираючи на себе зайвої уваги.
Особливість моделі Greece настінного бра — цікаве розсіювання світла завдяки візерунку на корпусі світильника.
Світильник MSK Electric Greece має 2 джерела світла, що дасть змогу досить освітити окрему зону або стати додатковим освітленням у приліжковій зоні навколо дзеркал.
Якщо Ви хочете стильний і сучасний елемент освітлення від українського виробника — бра MSK Electric Greece Ваш правильний вибір.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Основні | |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 330 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Код товару | 2540 |
| Наявність поворотного механізму | Немає |
| Розмір паковання | 47х10х7 см |
| Серія | Greece |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | <Об'єкт не знайдений>(137/) |
| Ширина плафона | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 034 ₴









