Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Основні | |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 270 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Код товару | 2440 |
| Наявність поворотного механізму | Немає |
| Розмір паковання | 47х10х7 см |
| Серія | Greece |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | <Об'єкт не знайдений>(137/) |
| Колір арматури (основа) | Золото муар |
| Ширина плафона | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 137,40 ₴






