
Світильник у стилі лофт MSK Electric Crocus спот із поворотним механізмом SQ 1105-3 W
1 499,30 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615916
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 110 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 450 мм |
| Код товару | SQ 1105-3 |
| Наявність поворотного механізму | 3шт |
| Розмір паковання | 50х16х17см |
| Серія | Crocus |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Настінний/стельовий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499,30 ₴





