Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 250 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 120 мм |
| Код товару | NL 0535-1 |
| Наявність поворотного механізму | 1шт |
| Розмір паковання | 27х25х25см |
| Відстань від стіни | 80 мм |
| Серія | Crystal |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | <Об'єкт не знайдений>(137/) |
| Ширина плафона | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 085,70 ₴




