Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Основні | |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 220 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина плафона | 90 мм |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 120 мм |
| Код товару | NL 05371-1 |
| Наявність поворотного механізму | 1шт |
| Розмір паковання | 25х24х24 см |
| Серія | Silvia |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | <Об'єкт не знайдений>(137/) |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Колір арматури (основа) | Хром |
| Ширина плафона | 160мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 034 ₴






