
Світильник настінний MSK Electric Sieve бра під дві лампи NL 23701-1 BN золото муар
1 034 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 616309
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Основні | |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 320мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина плафона | 60 мм |
| Код товару | NL 23701-1 |
| Розмір паковання | 47х10х7 см |
| Серія | Sieve |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світильника | Світильник настінний |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Колір арматури (основа) | Золото муар |
| Ширина плафона | 72 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 034 ₴





