
Світильник настінний кутовий 124 см MSK Electric Sieve бра під лампу Т8 NL 12460 BK
1 344,20 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 618243
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструкція світильника дає змогу кріпити його тільки в кут приміщення
Під час підбору лампи для світильника важливо звернути увагу на те, що світильник ставиться лампа Т8 з цоколем G13 саме з однобічним під'єднанням. Це означає, що з двостороннім під'єднанням лампу в неї ставити не можна
Стильний настінний світильник серії Sieve отворами, через які розсіюється світло. Як джерела світла використовується лампочка, розташована всередині металевого плафона. Модель поєднала в собі дух творчості та свободи. Такий футуристичний витвір мистецтва стане гарним доповненням квартири, будинку, офісу, ресторану, кафе, готелю або клубу. За допомогою такого бра можна красиво зонувати простір, розділяючи одну кімнату на місця для відпочинку, роботи та розваг.
Настінний світильник гармонійно поєднує в собі елементи старовини та сучасності. Він створений для тих, хто цінує світло, повітря і простір у приміщенні. Цей елемент інтер'єру чудово доповнить стиль лофт і стане додатковим джерелом освітлення. Він підходить як для великих, так і для маленьких кімнат. Простий дизайн, але скільки в ньому тепла та світла. Спокійне та стримане освітлення забезпечує розслаблювальну атмосферу та сприяє відпочинку або душевним бесідам. Бра характеризується довговічністю, практичністю і функціональністю.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1240 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Основні | |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Тип цоколя | G13 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 1240 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Код товару | 12460 |
| Наявність поворотного механізму | Немає |
| Розмір паковання | 126х20х7 см |
| Серія | Sieve |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Т8 G13 з одностор. підкл. |
| Тип світильника | Бра кутовий |
| Ширина плафона | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 344,20 ₴





