
Світильник настінний кутовий MSK Electric Sieve бра під дві лампи NL 23702-3 BK чорний
1 240,80 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 617548
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструкція світильника дає змогу кріпити його тільки в кут приміщення
Стильний настінний світильник серії Sieve отворами, через які розсіюється світло. Як джерела світла використовуються дві лампочки, розташовані всередині металевого плафона. Модель поєднала в собі дух творчості та свободи. Такий футуристичний витвір мистецтва стане гарним доповненням квартири, будинку, офісу, ресторану, кафе, готелю або клубу. За допомогою такого бра можна красиво зонувати простір, розділяючи одну кімнату на місця для відпочинку, роботи та розваг.
Настінний світильник гармонійно поєднує в собі елементи старовини та сучасності. Він створений для тих, хто цінує світло, повітря і простір у приміщенні. Цей елемент інтер'єру чудово доповнить стиль лофт і стане додатковим джерелом освітлення. Він підходить як для великих, так і для маленьких кімнат. Простий дизайн, але скільки в ньому тепла та світла. Спокійне та стримане освітлення забезпечує розслаблювальну атмосферу та сприяє відпочинку або душевним бесідам. Бра характеризується довговічністю, практичністю і функціональністю.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Основні | |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 320мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Код товару | 23702-3 |
| Наявність поворотного механізму | Немає |
| Розмір паковання | 60x11x11см |
| Серія | Sieve |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Бра кутовий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240,80 ₴





