
Люстра лофт MSK Electric Urban на три плафони чорна NL 2410-3 BK
2 068 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 616328
+380 (95) 382-37-75
- +380 (67) 419-13-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вишуканий, брутальний лофт світильник, на перший погляд громіздкий, але малюнок прорізів, немов мереживо, дає світлу легко та грайливо розсіюватися кімнатою. Лампи підходять із цоколем Е27. Можна вибрати різної потужності та спектра світіння, залежно від призначення світильника — як основне або декоративне освітлення.
Люстра стельова Urban прекрасно підійде як для інтер'єрів у стилі лофт, так і до безлічі інших стилів і дизайнів і обов'язково стане родзинкою Вашого інтер'єру.
Люстра лофт Urban дуже надійна та слугуватиме багато років тому. вона зроблена з міцного металу та пофарбована якісною порошковою фарбою, яка запікається за високої температури.
Гарантія — 36 місяців.
Лампи до комплекту не входять.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Висота плафона | 150 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина плафона | 135 мм |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 80 мм |
| Довжина: | 590мм |
| Код товару | 2410-3 |
| Наявність поворотного механізму | Немає |
| Розмір паковання | 60х11х11см |
| Серія | Urban |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина | 110 мм |
| Ширина плафона | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 068 ₴




