
Люстра-павук на сім плафонів MSK Electric Silvia NL 05371-7 W
5 273,40 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 613809
+380 (95) 382-37-75
- +380 (67) 419-13-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 7 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Виробник | MSK Electric |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 270 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина плафона | 180 мм |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 135 мм |
| Довжина дроту | 1500 мм |
| Код товару | NL 05371-7 |
| Макс потужність лампи | 40w |
| Наявність поворотного механізму | Немає |
| Розмір паковання | 93х21х21см |
| Серія | Silvia |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 160мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 273,40 ₴



