Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 250 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 125 мм |
| Довжина дроту | 1500 мм |
| Код товару | NL 0535-6 |
| Розмір паковання | 42х42х38 см |
| Серія | Crystal |
| Тип дроту | 2х0.5 в тканинному обплетенні |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 204 ₴




