
Люстра підвісна MSK Electric Asket на шість плафонів Е27 NL 6120-6 BK чорна
2 481,60 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 619774
+380 (95) 382-37-75
- +380 (67) 419-13-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підвісна люстра MSK Electric Asket NL 6120-6 BK — стильний акцент у індустріальному дизайні
Люстра MSK Electric Asket NL 6120-6 BK — це сучасне освітлювальне рішення в індустріальному та мінімалістичному стилі. Вона виготовлена з металу, пофарбованого в чорний колір, що робить її універсальною для сучасних інтер'єрів. Завдяки відсутності плафонів світло поширюється максимально ефективно, а відкриті лампи створюють ефектний візуальний акцент.
Конструкція моделі містить шість металевих тримачів для ламп із цоколем E27 (лампи до комплекту не входять). Вони розташовані в різних напрямках, що дає змогу досягти рівномірного освітлення. Люстра кріпиться до стелі на підвісі, а довжина проводу регулюється, забезпечуючи зручність монтажу.
Ця модель ідеально підходить для інтер'єрів у стилях лофт, модерн, хай-тек і мінімалізм. Вона гармонійно впишеться в вітальню, кухню, спальню, кафе або офіс, надаючи простору стильний і сучасний вигляд. Міцний металевий каркас гарантує надійність і довговічність, а чорний колір робить люстру універсальною для різних дизайнерських рішень.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 300 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 90 мм |
| Довжина: | 1120 мм |
| Довжина дроту | 800 мм |
| Код товару | 6120-6 |
| Розмір паковання | 61х35х30см |
| Серія | Asket |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Ширина | 610 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 481,60 ₴






