
Люстра підвісна MSK Electric Copter на чотири плафони GX53 чорна NL 8043-4 BK
2 274,80 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 619513
+380 (95) 382-37-75
- +380 (67) 419-13-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
На перший погляд серія Copter може вразити та здивувати, тому що люстри відрізняються від звичних нашому погляду люстр. Ця серія виділяється простими лініями та геометричними формами.
Незвичайний вигляд досягається завдяки металевим трубкам у формі променів у поєднанні з квадратними або круглими плафонами.
Люстри підійдуть для використання в різних приміщеннях, як-от вітальня, спальня, коридор, передпокою або кабінет. Також цю серію можна використовувати під час освітлення громадських закладів, як-от кафе,ресторан, канбінет.
Завдяки серії світильників Copter ви можете підкреслити індивідуальність сучасного дизайну.
Плафони люстр і світильників поєднуються з LED-лампами GX53.
Світильники виготовлені з високоякісного металу. Серія представлена різною кількістю плафонів
Гарантія — 36 місяців.
Люстри укомплектовані кріпильними наборами.
Лампи до комплекту не входять
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | GX53 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Висота плафона | 40 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 90 мм |
| Довжина: | 1020 мм |
| Довжина дроту | 800 мм |
| Код товару | 8043-4 |
| Розмір паковання | 67х25х11см |
| Серія | Copter |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Ширина | 610 мм |
| Ширина плафона | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 274,80 ₴






