
Люстра підвісна в стилі лофт на три плафони MSK Electric Rhombus NL 13023-3
2 688,40 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615780
+380 (95) 382-37-75
- +380 (67) 419-13-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Люстра в стилі лофт на три плафони зроблена з металу.Іме три плафони у формі сіток під лампу Е27. Ви можете самостійно виставити потрібну довжину проводу на кожен плафон
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 230 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 120 мм |
| Код товару | NL 13023-3 |
| Кількість плафонів | 3шт |
| Загальна довжина від стелі | 980 мм |
| Розмір паковання | 32х29х28см |
| Серія | Rhombus |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина верхньої частини | 600 мм |
| Ширина нижньої частини | 900 мм |
| Ширина плафона | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 688,40 ₴



