Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 250х250 мм |
| Довжина плафона | 170 мм |
| Код товару | SQ 1751-4 |
| Кількість плафонів | 4шт |
| Розмір паковання | 30х26.5х22 см |
| Серія | Verona |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | G-45 |
| Тип світильника | Люстра стельова |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 274,80 ₴





