
Люстра лофт стельова MSK Electric Verona з поворотними плафонами на планці SQ 1750-4
2 481,60 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615619
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 750 мм |
| Довжина плафона | 170 мм |
| Код товару | SQ 1750-4 |
| Кількість плафонів | 4шт |
| Розмір паковання | 79х20х7 см |
| Серія | Verona |
| Тип лампи | G-45 |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 481,60 ₴





