Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Основні | |
| Кількість джерел світла | 7 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 110 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 1200 мм |
| Код товару | NL 1105-7 |
| Наявність поворотного механізму | 7шт |
| Розмір паковання | 126х20х7 см |
| Серія | Tube |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Люстра стельова |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Колір арматури (основа) | Сірий муар |
| Ширина плафона | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 446,20 ₴




